Bizden Haberler

Staron® Her Yerde ve Her Formda...    Görebileceğiniz her şeyi değiştirebiliyoruz...

ARZEN KONSEPT MAĞZASI TÜM AHŞAP İŞLERİ VE AKRİLİK İŞLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.
İSTANBUL ESENYURT CITY CENTER AVM TÜM AHŞAP İŞLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.
İSTANBUL CITY CENTER AVM TÜM AKRİLİK İŞLERİ FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.
İSTANBUL ESENYURT MEDICALPARK HASTANESİ TÜM AKRİLİK İMLATLARI FİRMAMIZ TARAFINDAN YAPILMIŞTIR.
Diğer Haberler

Staron® Ürün Katalogu

Staron® Renk Katalogu

Staron® Fiyat Listesi

Hakkımızda

Artı Dekorasyon, kurulduğu 2001 yılından bu yana, iç mimarı ve dekorasyon konularında faaliyet göstermektedir. Bugün sektördeki yeri ise, imalatını ve satışını üstlendiğimiz SAMSUNG - Staron® markasının Ankara’daki temsilciliğidir.

2007 yılında marka ile birlikte; gerek imalat, gerekse pazarlama konusunda tüm yatırımlarını yapmış durumdadır.

Firmamız tüm çalışmalarında kendi bünyesinde ve işlerinde hep insan odaklı ve sonsuz memnuniyeti felsefe edinmiştir. Kullandığımız üründe çıkış noktası, “görebileceğiniz her şeyi değiştirebiliyoruz”

SAMSUNG - Staron® ise, %100 akrilik esaslı yüzey kaplama malzemesidir. SAMSUNG - Staron® ile mutfak tezgahı, banyo tezgahı, bankolar, masalar, denizlikler ve duş teknesi gibi birçok alanda uygulama yapılabilir. Tüm mutfak bayileri, toplu konutlar ve birçok mimarlık-mühendislik hizmeti veren kuruluşlar portföyümüzde yer almaktadır.

Artı Dekorasyon, Staron, Staron Samsung, Samsung Staron, Akrilik Tezgah, Akrilik Mutfak, Akrilik Banyo, Katı Yüzey Kaplama, Mutfak Tezgahı, Mutfak Tezgahları

SAMSUNG STARON | Artı Dekorasyon © 2019 | Altınay Cad. Dolantı Sok. No:6 Altındağ-Siteler/Ankara | Tel:0312 353 29 64 Faks:0312 349 01 58 | arti@artidekorasyon.com.tr
Designed by IDS