Staron® un üstün özellikleri;

Dekoratif ve Yaratıcılığa açık

Staron® zengin renk ve doku seçeneğine sahiptir. Derzsiz birleşimleri ve ısıyla şekillendirilebilmesi ile tasarımcılara sonsuz özgürlük sağlar. Ayrıca ahşap, metal, seramik gibi diğer malzemelerle uyum sağlayarak yaşanılan mekanlara değer katar.

Uzun Ömürlüdür ve dayanıklıdır

Staron® darbe, termal şok ve kimyasallara karşı dirençlidir. Homojen yapısı nedeniyle delamine olmaz. Üzerinde oluşabilecek ağır leke, çizik ve diğer izler zımpara işlemi ile kolayca giderilir.

Hijyeniktir

Staron® gözeneksiz yüzeyi ve derzsiz birleşimleri sayesinde son derece kolay temizlenir. Mikrop ve bakteri oluşumuna izin vermez.

Yanmaz

Staron® A sınıfı yanmazlık derecesine sahiptir. Alev almaz. Üzerinde sigara veya mum unutulması sorun yaratmaz.

Çevre dostudur

Birleşimindeki akrilik ve doğal mineraller çevre dostudur. Hiçbir şekilde sağlığa zararlı olmadığı gibi bileşimindeki mineral ve reçineler sağlık alanında kullanılmaktadır.

Kolay İşlenir

Staron® standart ahşap işleme makinaları ile işlenir. Isıyla şekillendirilebilir. Ek yeri belli olmaz. Radius süpürgelik ve sınırsız alın profil detayları uygulanabilir.

Staron® ile diğerleri

Laminat

Ahşap üzerine ince tabaka olarak kaplanarak uygulanır renk ve doku homojen değildir. İnce ve pürüzlü yüzey darbelere dayanıklı değildir. Tamir edilemez değişmesi gerekir. Su ve nemden etkilenir delamine olur. Ucuzdur ancak kısa ömürlüdür. Belirgin ek yerleri pislik oluşumuna imkan verir. Yanar.

Polyester esaslı ürünler

İşlenebilmesi güç ve ağır olduğundan tasarım ve uygulamalarda sınırlamaları vardır. Termal şoklar çatlaklara neden olabilir. Kolaylıkla tamir edilemez. Yanabilir.
Sararma yapabilir. Uzun ömürlü değildir. Isıyla şekillendirilemez.

Doğal Taşlar

Gözenekli ve bakteri oluşumuna imkan veren bir yüzeye sahiptir. Ek yerleri belirgindir ve pislik tutabilen dolgular uygulanır. Yüzey çiziklerinin giderilmesi imkansızdır. Yüzeyi soğuktur. Termal şoklar çatlaklara neden olabilir. Mutfak asitlerinden etkilenir. Son derece ağır ve işlemesi güçtür.

Staron® bu dezavantajların hiçbirine sahip değildir.

Artı Dekorasyon, Staron, Staron Samsung, Samsung Staron, Akrilik Tezgah, Akrilik Mutfak, Akrilik Banyo, Katı Yüzey Kaplama, Mutfak Tezgahı, Mutfak Tezgahları

SAMSUNG STARON | Artı Dekorasyon © 2019 | Altınay Cad. Dolantı Sok. No:6 Altındağ-Siteler/Ankara | Tel:0312 353 29 64 Faks:0312 349 01 58 | arti@artidekorasyon.com.tr
Designed by IDS